Vi använder
cookies
Dölj detta meddelande
Växjö Auktionskammare
Konst
Måleri
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. Naken flicka med troll. Olja på duk, signerad Åshberg och daterad 59.
385296. OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. Naken flicka med troll. Olja på duk, signerad Åshberg och daterad 59.
83 x 69 cm.
Ytsmuts.
Gör en kostnadsfri värdering!
83 x 69 cm.
Ytsmuts.
Växjö Auktionskammare
1 710