OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. Naken flicka med troll. Olja på duk, signerad Åshberg och daterad 59.

385296. OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. Naken flicka med troll. Olja på duk, signerad Åshberg och daterad 59.

83 x 69 cm.

Ytsmuts.

Gör en kostnadsfri värdering!

83 x 69 cm.

Ytsmuts.

Antal besök: 1 710