THOMAS HELLSTRÖM. figuriner, 2 st, tjäder och säl, keramik, Nittsjö.

3852063. THOMAS HELLSTRÖM. figuriner, 2 st, tjäder och säl, keramik, Nittsjö.

Säl, längd 16,5 cm
Tjäder, höjd 17 cm.

bruksslitage. Spricka/nagg på tjäder.

Gör en kostnadsfri värdering!

Säl, längd 16,5 cm
Tjäder, höjd 17 cm.

Antal besök: 220