KOPPARFÖREMÅL, 5 st, 1900-tal.

385192. KOPPARFÖREMÅL, 5 st, 1900-tal.

Hink, höjd 25 cm, diameter 26 cm.
Vedhink, höjd 27 cm.
Grytset, höjd 16 cm.
Kannor, 2 st, orientaliska, höjd 30 cm.

Defekter och slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Vedhink, höjd 27 cm.
Grytset, höjd 16 cm.

Defekter och slitage.

Leiflers Auktionshus
Antal besök: 1 323