GRYTA med hänklar, koppar, trebent järnställning, 18-/1900-tal.

385187. GRYTA med hänklar, koppar, trebent järnställning, 18-/1900-tal.

Höjd 57 cm.
Diameter 61 cm.

Slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 57 cm.
Diameter 61 cm.

Slitage.

Leiflers Auktionshus
Antal besök: 1 029