IKON, 1900-tal.

IKON, 1900-tal.
3851853. IKON, 1900-tal.

Mäter 33 x 48 cm.

Bruksskick, ram med sprickbildning.

Gör en kostnadsfri värdering!
3851853. IKON, 1900-tal.

Mäter 33 x 48 cm.

Antal besök: 198