AMALIA VON SCHWERIN. Kor vid vattendrag. Olja på träpannå, signerad.

38516. AMALIA VON SCHWERIN. Kor vid vattendrag. Olja på träpannå, signerad.

32x44 cm.

Gör en kostnadsfri värdering!

32x44 cm.

Antal besök: 3 116