Vi använder
cookies
Dölj detta meddelande
VÄGGFAT, mässing med bemålad tallrik, 1800-talets senare hälft.
385150. VÄGGFAT, mässing med bemålad tallrik, 1800-talets senare hälft.
Diameter 48 cm.
Bruksslitage.
Gör en kostnadsfri värdering!
Diameter 48 cm.
Bruksslitage.
495