MATBORD, mahogny, ur Futuraserien, David Rosén för NK, Nordiska Kompaniet, 1900-talets mitt.

385136. MATBORD, mahogny, ur Futuraserien, David Rosén för NK, Nordiska Kompaniet, 1900-talets mitt.

Höjd 74 cm
Diameter 119 cm
2 iläggsskivor medföljer, bredd 60 cm/skiva
Total längd inklusive iläggsskivor 239 cm.

Ålders samt bruksslitage.
Fläckar. Obetydliga fanerskador.

Se annan auktion för stolar ur samma serie.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 74 cm
Diameter 119 cm

Ålders samt bruksslitage.

Antal besök: 2 611