SILVER, 5 delar, bland annat GAB och Georg Jensen, 1900-tal.

385127. SILVER, 5 delar, bland annat GAB och Georg Jensen, 1900-tal.

Bägare, Georg Jensen Danmark, höjd ca 6 cm.
Skål, GAB Guldsmedsaktiebolaget 1963, diameter ca 15 cm.
Sked, längd ca 12 cm.
2 st mynt, 50kr 1976 samt 10kr 1972.

Total vikt ca 300 gram.

Emblem, gravyrer.
Slitage, smärre bucklor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Sked, längd ca 12 cm.

Total vikt ca 300 gram.

Emblem, gravyrer.
Slitage, smärre bucklor.

Antal besök: 959