HENRY FREDRIKSSON. Olja på duk, signerad och daterad 89.

385102. HENRY FREDRIKSSON. Olja på duk, signerad och daterad 89.

Hare i vinterlandskap, ca. 87x66 cm.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 2 115