SKÅLFAT, keramik, Sant Vicens, signerad J. Pouss.

38510. SKÅLFAT, keramik, Sant Vicens, signerad J. Pouss.

Diameter 46 cm.

Smärre slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Diameter 46 cm.

Smärre slitage.

Antal besök: 822