CHAMPANGEKUPA, Renässansstil, Italien, 1900-tal.

3850945. CHAMPANGEKUPA, Renässansstil, Italien, 1900-tal.

Förgyllda samt emaljmåleri. Höjd ca 14 cm.

Bruksslitage, dekor med smärre slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 203