KONTORSSTOL, skinn, "Oxford" Arne Jacobsen, Fritz Hansen, märkt 1990.

385067. KONTORSSTOL, skinn, "Oxford" Arne Jacobsen, Fritz Hansen, märkt 1990.

Hög rygg. Svart skinn, aluminium.

Enstaka skador på klädsel, slitage, fläckar, ett armstöd delvis löst.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 5 020