Stadsauktion Sundsvall
Konst
Måleri
CURT IVAN PÅLSSON. "Den vita byn", olja på duk, signerad.
385043. CURT IVAN PÅLSSON. "Den vita byn", olja på duk, signerad.
55 x 61 cm.
Gör en kostnadsfri värdering!
55 x 61 cm.
Stadsauktion Sundsvall
1 598