LP SKIVOR, 3 st, The Beatles, 1960-talet.

385026. LP SKIVOR, 3 st, The Beatles, 1960-talet.

LP, "Beatles for sale", mono, PMC 1240, Brittisk pressning, två exemplar av samma LP ligger i konvolutet.
LP, "A hard days night", mono, PMC 1230, Brittisk pressning, omslaget SIB tryck Tumba.
LP, "Please please me", mono, PMC 1202, Brittisk pressning.

Bruksskick, innerkonvolut saknas på "Please please me", repor större och mindre, ej provspelade.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 2 490