STATUS QUO - BARA ANTA ATT SIGNERAD LP.

3849970. STATUS QUO - BARA ANTA ATT SIGNERAD LP.

UK trycker på orange Vertigo-etiketter, signerade med svart bläck på ärmskyddet av Francis Rossi och Rick Parfitt. Denna del kommer med ett äkthetscertifikat från 'MSPS Realgraphs Ltd.'.

Vinyl i fint VG+ skick, ärm med förvaringsslitage så mer VG.

Tema

Music Auction

Gör en kostnadsfri värdering!

Tema

Music Auction

Antal besök: 206