3849970. STATUS QUO - BARA ANTA ATT SIGNERAD LP.
UK trycker på orange Vertigo-etiketter, signerade med svart bläck på ärmskyddet av Francis Rossi och Rick Parfitt. Denna del kommer med ett äkthetscertifikat från 'MSPS Realgraphs Ltd.'.
Vinyl i fint VG+ skick, ärm med förvaringsslitage så mer VG.