MATTI RYTKÖNEN. Vas, "Ramses", Orrefors, osignerad.

3849527. MATTI RYTKÖNEN. Vas, "Ramses", Orrefors, osignerad.

Höjd 28, bredd 25 cm.

Obetydligt slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 28, bredd 25 cm.

Obetydligt slitage.

Antal besök: 251