FOTBOLLSSPEL, samtida.

FOTBOLLSSPEL, samtida.
3849284. FOTBOLLSSPEL, samtida.

Längd ca. 70, bredd 36, höjd 23 cm.

Bruksslitage. Insida kant med fanerskador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 159