KISTA, snidad och betsad fur, 1900-tal.

384925. KISTA, snidad och betsad fur, 1900-tal.

Längd 104, bredd 52, höjd 49 cm.

Märken och repor.

Nyckel/nycklar finns.

Gör en kostnadsfri värdering!

Märken och repor.

Nyckel/nycklar finns.

Antal besök: 1 320