ETT ENSTAKA BORD I EK.

ETT ENSTAKA BORD I EK.
3849206. ETT ENSTAKA BORD I EK.

Den glaserade toppen av åttkantig form med snidad bladdekoration i mitten. Stående på fyra ben, förenade av korsbåren på blockfötter. Höjd 56cm x längd 51cm.

Allmänna märken och repor står i proportion till slitage och ålder. Se bilder online.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 111