GOLVLAMPA, Falkenbergs belysning, 1900-talets andra hälft.

384919. GOLVLAMPA, Falkenbergs belysning, 1900-talets andra hälft.

Mässing och lackerad plåt. Etikettmärkt. Justerbar ljuskälla. Höjd ca 125 cm.

Bruksslitage, smärre repor. Vridbar lysknapp saknas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 998