ALFRED ANDERSSON. Olja på duk.

3849077. ALFRED ANDERSSON. Olja på duk.

Landskap. Signerad 96x131 cm
Finkraftig ekram med delvis förgyllning.

Mindre ytslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Landskap. Signerad 96x131 cm

Mindre ytslitage.

Antal besök: 175