SKÅL PÅ FOT, porslin, Meissen, 1900-tal.

384896. SKÅL PÅ FOT, porslin, Meissen, 1900-tal.

Dekor av blommor. Diam 19, höjd 15 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 1 277