PALL, trä, 1950/60-tal.

PALL, trä, 1950/60-tal.
3848852. PALL, trä, 1950/60-tal.

Höjd ca: 44 cm.
Mått ca: 32x32 cm.

Bruksskick, repor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd ca: 44 cm.
Mått ca: 32x32 cm.

Bruksskick, repor.

Antal besök: 324