FAT, onyx och silver, W.A. Bolin, Stockholm.

38477. FAT, onyx och silver, W.A. Bolin, Stockholm.

Troligen 1952. Diameter ca 18 cm.

Smärre slitage, mindre nagg.

Gör en kostnadsfri värdering!

Smärre slitage, mindre nagg.

Antal besök: 1 491