SKÖLD, råhud, indian Nordamerika, 1900-tal.

384761. SKÖLD, råhud, indian Nordamerika, 1900-tal.

38 x 36 cm.

bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

38 x 36 cm.

bruksslitage.

Herrljunga Auktionsverk
Antal besök: 1 579