SLAGBORD, Perstorp, Edsbyverken, 1960-tal.

384752. SLAGBORD, Perstorp, Edsbyverken, 1960-tal.

Höjd 75 cm, bredd 73 cm, längd 31, 81 och 130 cm.

Lättare bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Lättare bruksslitage.

Antal besök: 2 789