KOPPARHINKAR, två st, 18/1900-tal.

384747. KOPPARHINKAR, två st, 18/1900-tal.

Hink 1 med trähandtag.
Höjd 30 cm.
Diameter 25 cm.
Hink 2
Höjd 32 cm.
Diameter 35 cm.

Bruks samt åldersslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Hink 1 med trähandtag.
Höjd 30 cm.
Diameter 25 cm.
Hink 2
Höjd 32 cm.
Diameter 35 cm.

Bruks samt åldersslitage.

Antal besök: 941