SWATCH, armbandsur, "Litho box, Gran Via", 1993.

3847441. SWATCH, armbandsur, "Litho box, Gran Via", 1993.

Specialupplaga i 400 exemplar. Inkluderar fem litografier skapade och signerade av konstnärerna Ernst Billgren, Helene Billgren, Charlotte Gyllenhammar, Dan Wolgers, Fredrik Wretman.
Mått 25 x 20 cm.
Märkt SAG100.

Originalförpackningar, ej funktionstestade. SAV garanterar ej funktionen.

Gör en kostnadsfri värdering!

Mått 25 x 20 cm.
Märkt SAG100.

Antal besök: 470