SALONGSBORD MED PELARFOT, 1800-tal.

38474. SALONGSBORD MED PELARFOT, 1800-tal.

Bland annat mahogny, oval skiva, skuren fot.
Längd 107, bredd 68, höjd 74 cm.

Fanerskador, slitage, sprickor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 905