LOCKURNA, stengods, Gunnar Nylund Rörstrand numrerad 39/50.

38470. LOCKURNA, stengods, Gunnar Nylund Rörstrand numrerad 39/50.

Total höjd ca 32 cm.

Fiskdekor på lock med lagning och nagg. Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Total höjd ca 32 cm.

Antal besök: 831