TERRIN, porslin, Royal Copenhagen, 1920-tal, signerad J. Kondrup.

384607. TERRIN, porslin, Royal Copenhagen, 1920-tal, signerad J. Kondrup.

Terrin ur Musselmaletservisen senare bemålad med floral dekor. Längd 33, höjd 20 cm.

Andrahandssortering. Ytslitage, dekorbortfall.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 3 303