SOFFGRUPP, 3 delar chippendale stil.

3845638. SOFFGRUPP, 3 delar chippendale stil.

1 st soffa
Höjd: ca 84 cm
Sitthöjd: ca 37 cm
ca 185 x 76 cm
2 st fåtöljer
Höjd: ca 84 cm
Sitthöjd: ca 38 cm
ca 72 x 71 cm.

Gott bruksskick, smärre slitage är förekommande.

Gör en kostnadsfri värdering!

1 st soffa
Höjd: ca 84 cm
Sitthöjd: ca 37 cm
ca 185 x 76 cm
2 st fåtöljer
Höjd: ca 84 cm
Sitthöjd: ca 38 cm
ca 72 x 71 cm.

Antal besök: 391