SPELBORD MED SPELPLAN, nyrokoko, 1800-talets slut.

38452. SPELBORD MED SPELPLAN, nyrokoko, 1800-talets slut.

Ihofällt mått Längd 89, bredd 44, höjd 76.

Skiva slagen, slitage, fläckar, ringar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 925