FÄLLBORD/SALONGSBORD, 1700/1800-tal.

384502. FÄLLBORD/SALONGSBORD, 1700/1800-tal.

Med vit marmorskiva, gallerkant av mässing.
Diameter ca 51 höjd 72 cm.

Proveniens: Portugisisk diplomatfamilj.

Fällfunktion blockerad. Slitage, maskstunget, förstärkningar, fläckar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Diameter ca 51 höjd 72 cm.

Antal besök: 712