TV-BÄNK.

TV-BÄNK.
3844889. TV-BÄNK.

Höjd ca 57 cm.
Längd ca 170 cm.
Bredd ca.

Bruksslitage, samt repor och märken.

Gör en kostnadsfri värdering!
3844889. TV-BÄNK.

Höjd ca 57 cm.
Längd ca 170 cm.
Bredd ca.

Antal besök: 170