FOLKE PERSSON. Hamnbild med segelbåt, olja på pannå, osignerad.

384452. FOLKE PERSSON. Hamnbild med segelbåt, olja på pannå, osignerad.

50 x 60 cm. Intygad a tergo.

något fläckig.

Folke Persson (1905–1964)

Gör en kostnadsfri värdering!

50 x 60 cm. Intygad a tergo.

något fläckig.

Folke Persson (1905–1964)

Antal besök: 1 405