LENNART ROSENSOHN. 1918-1994, litografi, " Dvärgen och Skökan " signerad , numrerad 2 /25.

384444. LENNART ROSENSOHN. 1918-1994, litografi, " Dvärgen och Skökan " signerad , numrerad 2 /25.

62 x 76 cm.

Slitage ram.

Lennart Rosensohn (1918–1994)

Gör en kostnadsfri värdering!

62 x 76 cm.

Slitage ram.

Lennart Rosensohn (1918–1994)

Antal besök: 2 635