ODD TANDBERG. Färglitografier, 3 st, signerade och numrerade166/375, 321/375 samt 236/375.

384403. ODD TANDBERG. Färglitografier, 3 st, signerade och numrerade166/375, 321/375 samt 236/375.

Motivens mått 27 x 30, 18 x 32, 37 x 28 cm.

Hanteringsslitage, veck, reva i en kant. Ej ramade.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 2 091