SERVISDELAR, 28 st, "Grön Anna", porslin, Rörstrand.

3843990. SERVISDELAR, 28 st, "Grön Anna", porslin, Rörstrand.

Tallrik 2 st diameter 24 cm
Djupa tallrikar 12 st diameter 20 cm
Assietter 5 st diameter 18 cm
8 koppar med fat höjd 6 cm
Gräddsnipa 1 st
Olika utgåvor.

Bruksslitage, repor
Krackelyrer
Smärre nagg kan förekomma.

Gör en kostnadsfri värdering!

Tallrik 2 st diameter 24 cm
Assietter 5 st diameter 18 cm
8 koppar med fat höjd 6 cm
Gräddsnipa 1 st
Olika utgåvor.

Bruksslitage, repor
Krackelyrer
Smärre nagg kan förekomma.

Antal besök: 857