Tallrik 2 st diameter 24 cm
Djupa tallrikar 12 st diameter 20 cm
Assietter 5 st diameter 18 cm
8 koppar med fat höjd 6 cm
Gräddsnipa 1 st
Olika utgåvor.
Bruksslitage, repor
Krackelyrer
Smärre nagg kan förekomma.
Tallrik 2 st diameter 24 cm
Assietter 5 st diameter 18 cm
8 koppar med fat höjd 6 cm
Gräddsnipa 1 st
Olika utgåvor.
Bruksslitage, repor
Krackelyrer
Smärre nagg kan förekomma.