ORKESTERGITARR, Levin, 1946.

ORKESTERGITARR, Levin, 1946.
3843468. ORKESTERGITARR, Levin, 1946.

Etikett AB Herman Carlson Levin, Göteborg. Serienr 173179. Längd 104 cm.

Slitage. Skador. Metalldetaljer oxiderade. Spricka vid halsens fäste mot kroppen. Spricka på baksidan. Knopp till rem trasig.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 742