MÄRKLIN, lok 2 st, skala H0, 1960/70-talet.

384312. MÄRKLIN, lok 2 st, skala H0, 1960/70-talet.

Ånglok, längd 11 cm, kaross i plast, svart.
El-lok, längd 12 cm, kaross i plast, grönt.

Bruksskick, ej funktionstestade.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 3 944