VAS, Tapio Wirkkala, "Tokio", Iittala, Finland 1955.

38430. VAS, Tapio Wirkkala, "Tokio", Iittala, Finland 1955.

Signerad TAPIO WIRKKALA IITTALA 55. Höjd ca 15,5 cm.

Smärre slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Smärre slitage.

Antal besök: 2 585