SOFFBORD, teak, Alberts Tibro.

3842903. SOFFBORD, teak, Alberts Tibro.

1960-tal, stämplad.
Mått: Längd:93 cm, Bredd:53 cm, Höjd:57 cm.

Bruksslitage med vissa fuktfläckar.

Gör en kostnadsfri värdering!

1960-tal, stämplad.

Antal besök: 452