CARL LARSSON. Gouache.

CARL LARSSON. Gouache.
384274. CARL LARSSON. Gouache.

Pressens maj-karneval. Signerad. 99x69 cm
Finns avbildad i tidskriften Ariel.1909.

Bruksslitage.

Carl Larsson (1853–1919)

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Carl Larsson (1853–1919)

Antal besök: 1 282