BYRÅ MED STENSKIVA, olika träslag, 3 lådor, rokokostil, 1900-tal.

384244. BYRÅ MED STENSKIVA, olika träslag, 3 lådor, rokokostil, 1900-tal.

Höjd 77 cm
Bredd 95 cm
Djup 47 cm.

Bruksslitage
Fanérskada på framsidans nederkant
Längsgående spricka på den ena gaveln.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 77 cm
Bredd 95 cm
Djup 47 cm.

Bruksslitage

Limhamns Auktionsbyrå OLD
Antal besök: 993