KANNA, Tibet 1800/1900-tal.

KANNA, Tibet 1800/1900-tal.
384241. KANNA, Tibet 1800/1900-tal.

Försilvrad mässing med dekor av silvertråd, korall och turkoser. Höjd 16 cm.

Smärre slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Smärre slitage.

Antal besök: 1 080