ISHINK, mässing, form av ananas, 1900-tal.

3842358. ISHINK, mässing, form av ananas, 1900-tal.

Höjd 24,5 cm.

Bruksskick.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 24,5 cm.

Bruksskick.

Antal besök: 382