GOLVSKÅP, senbarock, 1700-tal.

384200. GOLVSKÅP, senbarock, 1700-tal.

Golvskåp, senbarock, 1700 tal
2 st Lådor, med original lås
Bredd 120 cm
Djup 46 cm
Höjd 203 cm.

Bruksslitage, renoverat, kompletterat, bemålat.

Nycklar saknas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Golvskåp, senbarock, 1700 tal
2 st Lådor, med original lås
Bredd 120 cm
Djup 46 cm
Höjd 203 cm.

Nycklar saknas.

Antal besök: 1 204