SATSBORD, 3 delar, trä, 1900-talets andra hälft.

384197. SATSBORD, 3 delar, trä, 1900-talets andra hälft.

Längd 47 cm.
Bredd 31,5 cm.
Höjd 58 cm.
Mått är tagna på största bordet.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd 47 cm.
Bredd 31,5 cm.
Höjd 58 cm.

Bruksslitage.

Gästriklands Auktionskammare
Antal besök: 910